Cautare rapida a produsului

Produse

Promotii

Cos de cumparaturi (0)

Nu exista nici un produs in cos

Abonare newsletter

Vrei sa primesti cele mai noi oferte?
Aboneaza-te la newsletter-ul nostru!

E-mail:


Sediul central:

Arad

Adresa: Zona industrial─â de Vest, str.II, nr.5, cod postal 310491
Tel/Fax

Comercial:0040 0257 259816
Comercial: 0040 735 207413
Tehnic: 0040 0726 635052
Dispecer: 0040 0357 809801
Hidraulica: 0040 0732 890130

E-mail:

comercial@gica.ro
tehnic@gica.ro
hidraulica@gica.ro
office@gica.ro
sebi@gica.ro

Orar: L-V 08:30 - 17:00



Magazine:

Brasov

Adresa: str. Calea Bucure┼čti nr.250
Tel/Fax: 0268 337 213
0726 580 742
0368 422 767
E-mail: brasov@gica.ro

Orar: L-V 08:30 - 17:00

Cluj-Napoca

Adresa: str. C. Coposu nr.30
Tel/Fax: 0364 402 804
0771 594 510
0730 557 257
E-mail: cluj@gica.ro

Orar: L-V 08:30 - 17:00

Sebes - Alba

Adresa:

Str. Dorin Pavel  nr. 125

Tel/Fax: 0258 735 730
0720 652 036
0358 401 786
E-mail: sebes@gica.ro

Orar: L-V 08:30 - 17:00

Timisoara

Adresa: str. Calea Aradului bloc 34
Tel/Fax: 0256 423 073
0723 338 286
0356 425 052
E-mail: timisoara@gica.ro

Orar: L-V 08:30 - 17:00

Oradea

S.C. Selfi Com S.R.L.
Adresa: Str. Iuliu Maniu nr.22
Tel/Fax: 0359 175 677
0722 239 828
E-mail: selficom@yahoo.com

Orar: L-V 08:00 - 16:00

Satu Mare

S.C. Vilia Trade S.R.L.
Adresa: Str. Avram Iancu nr. 58
Tel/Fax: 0361 428 508
0771 299 178
E-mail: viliasm@yahoo.com

Orar: L-V 08:00 - 16:00



Dealeri autorizati:

Craiova

Societatea S.C. COLIN S.R.L.

Show Room ,Craiova, B-dul.Decebal, nr.85 (in incinta "Metal Lemn")

Tel:0351.462.290
Mobil:0756.195.572
depozit@colingroup.ro

Birouri,Craiova,Calea Bucuresti nr.141,Bl.N17 parter
Tel:0351.437.014
Fax:0351.427.033
Mobil:0747.277.779
office@colingroup.ro

Orar:
L-V 09:00 -18:30
Sambata: 09:00 -13:00

 

Hunedoara

Societatea S.C. MERIDIAN METAL S.R.L.

Avram Iancu 9, bl 140,ap.9

 

 

Baia Mare - Maramures

PROFESIONAL DAPATEC SRL

str. Granicerilor nr. 81
Tel/Fax 0262-277224
Tel. 0730102596

profesional.dapatecro@gmail.com

Ramnicu Valcea

Societatea ROTAKT S.R.L.

str. N. Balcescu 71

 

 

Bucuresti - Voluntari

LAHORAMA TRADING SRL

Soseaua de Centura, nr. 8
Voluntari, jud. Ilfov
Tel. 0213-101.436
office@lahorama.ro

Orar: L-V 08:30 - 17:30

Suceava

Societatea S.C. TEHNOACTIV S.R.L.

Str. Cernauti 123