Arad

Zona industrial─â de Vest, str.II, nr.5
Comercial: 0040 0257 259816
Comercial: 0040 735 207413
Tehnic: 0040 0726 635052
Dispecer: 0040 0357 809801
Hidraulica: 0040 0732 890130

comercial@gica.ro
tehnic@gica.ro
hidraulica@gica.ro
office@gica.ro
sebi@gica.ro

Brasov

str. Calea Bucure┼čti nr.250
0268 337 213
0726 580 742
0368 422 767
brasov@gica.ro

Cluj-Napoca

str. C. Coposu nr.30
0364 402 804
0730 071 745
0730 557 257

cluj@gica.ro


Craiova

COLIN SRL
B-dul.Decebal,Nr.85(in incinta "Metal Lemn")
tel:0351.437.014
Fax:0351.427.033
Mobil:0756.195.572
depozit@colingroup.ro

Sebes - Alba

str. Mihail Kogalniceanu nr. 46
0258 735 730
0720 652 036
0358 401 786
sebes@gica.ro

Timisoara

str. Calea Aradului nr.34
0256 423 073
0723 338 286
0356 425 052
timisoara@gica.ro

Oradea

SELFI COM SRL

Str. Iuliu Maniu Nr.22
0359 175 677
0722 239 828
selficom@yahoo.com

Gica

Satu Mare

VILIA TRADE SRL

Str. Avram Iancu Nr. 58
0361 428 508
0771 299 178
viliasm@yahoo.com

certificat iso Magazin online

Aici aveti posibilitatea de a achizitiona online produsele noastre

Avem o gama larga de produse la promotie.

Ne puteti contacta direct
Puteti descarca cataloage

Intra
certificat iso